© Kuba Kozioł

Rekomendacje/Reference

Pokaz egzotycznych zwierząt

Świetny fotograf ze świetnym portfolio. Profesjonalne podejście do klienta miła wspópraca i naprawdę dobre zdjęcia.

Ślub Iwony i Wojtka

Bardzo nam się podobają fotoksiążki a jeszcze bardziej zdjęcia z podkładem muzycznym. Także jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Ślub Gosi i Marcina

Wszystkim planujących ślub i szukających fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Kubę. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest osobą energiczną, pełną pasji i co najważniejsze miły sympatyczny człowiek dzięki czemu rozładował nasz największy stres. Kuba jest MISTRZEM CHWILI, doskonale uchwycił najpiękniejsze momenty Naszego Ślubu. Zdjęcia które otrzymaliśmy zachwyciły wszystkich. To profesjonalny fotograf i wspaniały człowiek, który wie co robi. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gorąco dziękujemy i polecamy!!

Ślub Dominiki i Piotra

Fantastyczny fotograf i oczywiście cudowne zdjęcia !!! Oglądaliśmy już zdjęcia ze 100 razy i dalej jesteśmy nimi zachwyceni. Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu. Kuba pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Dziękujemy za tak dobrze wykonaną pracę. Polecamy wszystkim !!! ;)

Fotoreportaż Chrztu Św Piotra oraz Komunii Św Pawła

Zdjęcia są super, bardzo nam się podobają. Wykonane profesjonalnie, dobrym sprzętem. Ujęte zostały wyjątkowe momenty - fotograf zawsze był w odpowiednim miejscu i czasie. Jesteśmy zadowoleni z usługi. Polecamy !

Fotoreportaż występu zespołu tanecznego ,,Nimbooda,,

Zdjęcia świetne, jestem zachwycona! Poza tym punktualnie, solidnie, wszystko zgodnie z umową. Zdjęcia dostałam w pięknym opakowaniu, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Kube !

Sesja portretowa z Anią we Władysławowie

Przepiękne zdjęcia bardzo Ci dziękuję, cała sesja rodzinna również świetna.

Sesja portretowa z Karoliną w Baranowie oraz w Sandomierzu

Kuba to młody z inspiracją mężczyzna, zdjęcia robi genialne !!! Polecam wszystkim !!!

Fotoreportaż występu zespołów tanecznych ,,Flash,, w Baranowie

Kuba, więc na wstępie ogromne dziękuję w imieniu wszystkich!! Nie ma osoby która by nie pocwaniła jak dałam link, mi osobiście straszliwie podobają się zdjęcia, uchwyciłeś cudowne momenty i jest bardzo ładna jakość. No dla mnie bomba!! Będę Cię polecać.

Fotoreportaż XV lecia zespołu tanecznego ,,Perełki,, w Baranowie

Kuba bardzo fajne ujęcia, ciesze się, że je robiłeś.